Выбрать лагерь Выбрать лагерь

Детские лагеря

Discovery Camp
Закарпатська область, Хустський район, с. Золотарьово
От 
1050.00 грн
за 4 дня

Дитячий табір Discovery camp - це унікальна територія розвитку для сучасних дітей і підлітків в Американському стилі.
Багато ігор і спорту, спілкування англійською, творчі майстер - класи, тематичні вечори та шоу програми, екскурсійні поїздки, туристичні заняття на свіжому повітрі.

Всі зміни тематичні, проходять в ігровому форматі та допомагають підліткам стати більш самостійною і цілеспрямованою.


ВЕСЕННИЙ ЛАГЕРЬ
FRESH CAMP (Фреш Кемп)
Пуща-Водица, Киевская обл.
От 
8400.00 грн
за 7 дней

Принципиально новый подход к ребёнку как к свободной личности - это далеко не последнее преимущество FRESH CAMP. В сочетании с тщательно продуманными развлечениями, мастер-классами и развивающими программами, лагерь обеспечит полезное времяпровождение детей от 6 до 16 лет.

В течении 7 дней смены мы будем погружены в таинственный и загадочный мир: каждый из наших отдыхающих станет героем игры - МАФИЯ. Он получит свою роль: мирного жителя, шерифа, дона или его помощников, о которой будет знать только он и ведущий. 


MU Camp
Северинівка, Київська обл.
От 
10800.00 грн
за 7 дней

Перший проектний кіно табір під Києвом для дітей від 7 до 17 років.

Створювати задум фільму, писати сценарій, репетирувати, грати і імпровізувати, знімати і монтувати. Бути автором фільму і активним учасником зйомок. Дізнаватися секрети режисерської та операторської роботи. Працювати в команді, розкривати свої здібності і таланти, дружити, радіти, діяти.

У літньому проектному кіно таборі «MU CAMP» 2020 це реально!

Путівка в табір MU camp — це інвестиція в майбутнє дитини. MU camp готує  дітей до життя у сучасному світі, де необхідні софт скіли такі як – вміння навчатися, ставити запитання, досягати результату, працювати у команді, виступати перед публікою, працювати з часом, планувати, спілкуватися, як користуватися грошима. Табір спеціалізується на створенні фільмів. Запрошує експертів зі світу кіно та проводить майстер-класи по кіномейкінгу та студії для профільного навчання – зніманню, монтажу, акторській майстерності, сценарному мистецтву, лідерству.


Yellow Submarine Camp
Львовская обл., с.Орявчик
От 
12900.00 грн
за 13 дней
Представляем новый проект в рамках детского активно-творческого лагеря "Эдельвейс " - Overland Bus "Yellow Submarine Camp". "Эдельвейсовский"...

Эдельвейс
Львовская обл., с.Орявчик
От 
7400.00 грн
за 7 дней

Лагерь расположен на высоте 900м над у.м. в с.Орявчик, Львовской обл., недалеко от заповедника "Сколевские Бескиды". На период пребывания дети проживают в уютном отели "Шале Эдельвейс". Размещение в 6-местных номерах со всеми удобствами, спутниковым телевидением и интернетом. Питание трехразовое, в течение дня питьевой режим и перекусы.

Активно-спортивную программу проводят инструктора с профессиональной альпинистской и туристской подготовкой, творческую и треннинговую программу ведет театральный режиссер и инструктора имеющие опыт и умение.