Выбрать лагерь Выбрать лагерь

Детские лагеря

От 
1000.00 грн
за 1 день

Short Description Ipsum Lorem


Discovery Camp
Закарпатська область, Хустський район, с. Золотарьово
От 
1050.00 грн
за 4 дня

Дитячий табір Discovery camp - це унікальна територія розвитку для сучасних дітей і підлітків в Американському стилі.
Багато ігор і спорту, спілкування англійською, творчі майстер - класи, тематичні вечори та шоу програми, екскурсійні поїздки, туристичні заняття на свіжому повітрі.

Всі зміни тематичні, проходять в ігровому форматі та допомагають підліткам стати більш самостійною і цілеспрямованою.


FreeStyle (Фристайл)
Ивано-Франковская обл., Косовский р-н, с. Старые Куты, ул....
От 
6400.00 грн
за 7 дней

Это отдых для тех, кто любит отдыхать активно, ярко и полезно. Всем участникам программы предоставлена возможность заняться туризмом и пойти в поход, увидеть самые красивые места Карпат и совершить восхождение в горы. Лагерь Фристайл – это командная игра, в которой участники в отдельности и командно получают баллы и призы.

Фестивали и конкурсы. Шоу программы. Церемонии открытия и закрытия смен. Танцевальные батлы и кулинарные поединки. Театральное мастерство. Студия моды. Возможность проявить себя в любом направлении — хореография, вокал, режиссура, театр, кино, бумагопластика, оригами, квилинг, 3Д моделирование, выжигание по дереву, студия песочной анимации, бисероплетение и создание амулетов, термомозаика.

В лагере отдыхают дети от 8 до 16 лет.


ВЕСЕННИЙ ЛАГЕРЬ
FRESH CAMP (Фреш Кемп)
Пуща-Водица, Киевская обл.
От 
8400.00 грн
за 7 дней

Принципиально новый подход к ребёнку как к свободной личности - это далеко не последнее преимущество FRESH CAMP. В сочетании с тщательно продуманными развлечениями, мастер-классами и развивающими программами, лагерь обеспечит полезное времяпровождение детей от 6 до 16 лет.

В течении 7 дней смены мы будем погружены в таинственный и загадочный мир: каждый из наших отдыхающих станет героем игры - МАФИЯ. Он получит свою роль: мирного жителя, шерифа, дона или его помощников, о которой будет знать только он и ведущий. 


GREEN PARK Sergiivka
Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул....
От 
9982.00 грн
за 14 дней

GREEN PARK – табір, в який ваші діти хочуть приїхати знову!

Ми наполегливо працюємо та слідкуємо за сучасними методиками роботи дитячих таборів, розваг та освітніх програм, та застосовуємо у своїй роботі передові ідеї та технології в роботі з юнацтвом та дітьми. Ми чудово розуміємо, що в питаннях відпочинку для батьків найважливішими є безпека, комфорт та гарний настрій їх дітей, а для дітей – це драйв, цікаві розваги та спілкування з друзями. 


Maximum Camp (Максимум Кемп)
Черкасская обл., г. Золотоноша, ул. Степная, д. 32
От 
2650.00 грн
за 4 дня

Лагерь Maximum - это max-имальное сочетание развлечений с полезной и ценной информации. Это max-имальное всестороннее развитие твоей личности через получение нового опыта. А также, это max-имально комфортное проживание, вкусное питание, много новых друзей и ежедневная атмосфера праздника.


MU Camp
Северинівка, Київська обл.
От 
10800.00 грн
за 7 дней

Перший проектний кіно табір під Києвом для дітей від 7 до 17 років.

Створювати задум фільму, писати сценарій, репетирувати, грати і імпровізувати, знімати і монтувати. Бути автором фільму і активним учасником зйомок. Дізнаватися секрети режисерської та операторської роботи. Працювати в команді, розкривати свої здібності і таланти, дружити, радіти, діяти.

У літньому проектному кіно таборі «MU CAMP» 2020 це реально!

Путівка в табір MU camp — це інвестиція в майбутнє дитини. MU camp готує  дітей до життя у сучасному світі, де необхідні софт скіли такі як – вміння навчатися, ставити запитання, досягати результату, працювати у команді, виступати перед публікою, працювати з часом, планувати, спілкуватися, як користуватися грошима. Табір спеціалізується на створенні фільмів. Запрошує експертів зі світу кіно та проводить майстер-класи по кіномейкінгу та студії для профільного навчання – зніманню, монтажу, акторській майстерності, сценарному мистецтву, лідерству.


Star Time (Стар Тайм)
пгт. Грибовка, отель «Черное Море Бугаз»
От 
17010.00 грн
за 12 дней

Летний развивающий лагерь «STAR TIME» — современный лагерь, который расположен на берегу Черного моря (Одесская обл, пгт. Грибовка, ул. Приморская, 20) со своим собственным песчаным пляжем и огражденной територией. На территории лагеря есть все для активного и весёлого досуга: большая концертная площадка, бассейн, крытая поляна для проведения мастер-классов и активити, надувной аквапарк, PS-CLUB, развивающие студии (робототехника, hand-made, кулинария, радио и ТВ), пляжный кинотеатр на лаунж-мешках, настольный теннис и костровые.


Yellow Submarine Camp
Львовская обл., с.Орявчик
От 
12900.00 грн
за 13 дней
Представляем новый проект в рамках детского активно-творческого лагеря "Эдельвейс " - Overland Bus "Yellow Submarine Camp". "Эдельвейсовский"...

Бригантина
Херсонська область, м.Скадовськ
От 
9000.00 грн
за 14 дней
Дитячий табір Бригантина – це гарантія яскравого відпочинку. Різноманіття дозвілля, адекватні фізичні навантаження та професіональний медичний контроль –...

КМДШ PowerLand
Київ, вул. Голосіївська, 13г.
От 
4500.00 грн
за 5 дней

Табір PowerLand — це можливість отримати необхідні навички для творення успішного майбутнього, а також нереально провести час на весняних канікулах!


Лазурна райдуга
Запорожская обл., Кирилловка, Коса Пересыпь
От 
11500.00 грн
за 19 дней

Дитячий табір Лазурна райдуга чекає дітей від 6 ти - до 17 ти років провести найкращі літні канікули на березі Азовського моря.

В таборі "Лазурна райдуга" сучасні діти можуть бути справжніми, самодостатніми, знайти друзів, дізнатися багато нового, випробувати себе, навчитися відповідальності та самостійності.