Оповещение Бронируйте путевку бесплатно!
Детский лагерь Бригантина, Лето
Херсонська область, м.Скадовськ
 
От 
9000.00 грн
за 14 дней
Бронь в один клик

Размещение

    

На території табору розташовані 4 корпуси. Кожен загін займає окремий поверх. Проживання в 3-4 місцевих номерах, укомплектованих сучасними меблями, ортопедичними матрацами, пледами. На поверсі є хол для загонових заходів із пуфами та диванами, ігрова кімната (у молодших загонів), душ (гаряча вода цілодобово), туалет, кімната гігієни, камера схову. Всі кімнати обладнані пожежною сигналізацією, на кожному поверсі є вогнегасники та пожежний вихід, який завжди відкрито. Охорону табору здійснює професійне приватне агентство, територію табору одночасно патрулює два охоронці.

Питание

 

    

У таборі 5-ти разове харчування, яке здійснюється за допомогою роздаткової лінії з елементами вибору. Дитина може обирати із декількох перших страв, гарнірів, десертів і т.д. Всі порції формуються офіціантами, під контролем вожатих та вихователів. Це гарантує, що дитина зажди зможе найти те, що їй до смаку та уникнути алергенів. Щодня пропонується меню з необхідною кількістю м'ясних, рибних і молочних продуктів. Овочі і фрукти, які ми використовуємо, вирощені на місцевих полях і є екологічно чистими. У "Бригантині" розташована власна артезіанська свердловина глибиною більше 150 метрів, а це означає, що питний режим цілодобово забезпечений чистою мінеральною водою.

В стоимость входит

- аквапарк і напіволімпійський басейн;
- мотузковий парк та стрільба з лука;
- безліч спортивних майданчиків і нове штучне футбольне поле;
- власний пляж з тіньовими навісами;
- нові сценічні та дискотечні майданчики із сучасною апаратурою;
- авторська школа майстерності вожатих;
- унікальна для України анімаційна програма;
- харчування за типом "шведський стіл".

В стоимость не входит

Трансфер

Смена Даты проведения смены Сколько дней
1 Перша зміна
9000.00 грн.
02-06-2020 - 15-06-2020 14
2 Друга зміна
10000.00 грн.
17-06-2020 - 30-06-2020 14
3 Третя зміна
11000.00 грн.
02-07-2020 - 15-07-2020 14
4 Четверта зміна
11000.00 грн.
17-07-2020 - 30-07-2020 14
Перша зміна
Друга зміна
Третя зміна
Четверта зміна

Смена "Перша зміна"

 Зміна "ФанКвест"

 Очікується матч довжиною в 14 днів. Кожен загін зможе забивати голи, впродовж великої кількості ігор, квестів, випробувань. Два загони (старша та молодша вікова група), які зможуть забити найбільшу кількість м’ячів, отримають в подарунок фірмові бандани.

Место проведения

Херсонська область, м.Скадовськ

 

Дитячий табір Бригантина – це гарантія яскравого відпочинку. Різноманіття дозвілля, адекватні фізичні навантаження та професіональний медичний контроль – все це дозволяє дітям відновити природні сили організму, поповнити запаси внутрішньої енергії, позбавитись синдрому мегаполіса.

Програма щоденних творчих, інтелектуальних, спортивних активностей створюють умови для швидкої та легкої адаптації, як молодших школярів, так і підлітків. Наше завдання – сформувати звичку активної життєвої позиції, для отримання повноцінного задоволення від справжнього відпочинку без гаджетів.

Табір Бригантина знаходиться в унікальному екологічно чистому регіоні – Джарилгацькому заливі Чорного моря в межах відомого дитячого курорту міста Скадовськ. Цілюще повітря насичене озоном, йодом та соляними коктейлями моря. Цілющі грязі прибережної зони застосовуються для лікування захворювань опоно – рухового апарату, нервової системи, органів дихання, посилюють обмінні процеси, допомагають звільненню організму від радіонуклідів та токсинів. Сульфатний склад допомагає регенерації при шкірних захворювання, має протизапальну дію.

Основная информация

Придбати путівку ви можете лише у директора табору або у офіційних партнерів, представлених на сторінках «Вартість зміни» та «Контакти». Це перевірені шляхи продажу, які на 100% гарантують якісні послуги та організацію трансферу до табору. Адміністрація не несе відповідальність за інформацію про доставку, проживання, харчування, медичне обслуговування та ін., що не відповідає офіційній інформації табору, розміщеної на цьому сайті.

 У таборі категорично забороняється:

 - самовільний вихід за територію;

 - вживання алкогольних напоїв (включаючи слабоалкогольні), а також наркотичних речовин;

 - паління, включаючи вейпи, електронні сигарети, IQOS, GLO  і т.д;

 - використання будь-якої піротехніки (петарди, хлопавки тощо)

 - зберігання і використання ножів, рогаток і будь-яких інших предметів, які можуть завдати шкоди здоров'ю іншої дитини;

 - цілеспрямована псування майна табору або іншу дитину, внаслідок недисциплінованої поведінки або злого умислу тягне за собою компенсацію збитку за рахунок батьків до від'їзду дитини з табору.

У разі порушення перерахованих вище правил дитина буде відрахований з табору без відшкодування вартості путівки за рахунок батьків.

Прийом дітей ДОК «Бригантина» здійснюється в день початку зміни, зазначений у путівці або на сайті. Діти нецентралізовано (разом з батьками) приїжджають в табір, повинні бути доставлені не раніше 9.00 і не пізніше 18.00 дня заїзду в табір.

Діти розподіляються в загони за віковим принципом, в незалежності з якого міста чи якої країни вони приїхали.

 Відвідування дітей у таборі відбувається з 9:00 до 18:00 в будь-який зручний вам день. Відвідати дитини ви можете, набравши телефон вожатого (опублікований на сайті і офіційних соцмережах табору) і почекавши в альтанці зустрічей біля воріт. Відповідно до Санітарних правил і норм України, Типового положення про дитячих оздоровчих таборах України, а також Правилами внутрішнього розпорядку ДОК «Бригантина», пересування батьків по табору, відвідування спальних корпусів та інших приміщень категорично заборонено.

 Щоб забрати дитину за територію табору на деякий час, Вам необхідно буде узгодити це дію з педагогами загону, і написати заяву встановленого зразка на ім'я директора табору (зразок знаходиться в приймальні). На цей час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини. На всі Ваші питання про життя дітей в таборі Вам вичерпно дадуть відповідь загонові педагоги і представники адміністрації.

 Дитячий відпочинок в таборі «Бригантина» передбачає що, всі діти знаходяться під постійним медичним контролем досвідченого медперсоналу. У таборі створені всі умови, як для надання екстреної допомоги, так і лікування хворих дітей. У разі необхідної медичної допомоги, яку не в змозі надати медичний персонал ДОК «Бригантина», дитина доставляється до Скадовської міської лікарні (15 хвилин шляху).

Дитина, що має скарги на нездужання, повинен негайно повідомити про них своїм загоновим педагогам, після чого він буде направлений на прийом до лікаря і йому буде призначено лікування. Пункт прийому хворих дітей працює цілодобово. Діти з медичними протипоказаннями, зазначеними в «Правилах медичного огляду при направленні дітей на відпочинок» в табір не приймаються.

Необходимые документы

- копія свідоцтва про народження;

- медична довідка 079;

- карта щеплень;

- довідка про епідеміологічне оточення.

При відсутності в довідці достовірних даних про хронічні проблеми зі здоров'ям дитини, він буде відправлений додому за рахунок його офіційних представників без відшкодування вартості путівки.

Что брать с собой?
  • головні убори, шапочка для плавання в басейні (ОБОВ'ЯЗКОВО);
  • купальний і спортивний костюми;
  • пляжне і спортивне взуття;
  • рушник для пляжу;
  • одяг і взуття по сезону;
  • шкарпетки ;
  • зубну щітку, мило, мочалку, шампунь, гребінець, ножиці для нігтів;
  • наряд для сценічних виступів – плаття, сорочку, туфлі;
  • книжку або журнали для читання в тиху годину;
  • гроші для покупок в кафе табору, загонового фото, сувенірної продукції.

Похожие лагеря

Discovery Camp
Закарпатська область, Хустський район, с....
Discovery Camp
От 
1050.00 грн
за 4 дня
Maximum Camp (Максимум Кемп)
Черкасская обл., г. Золотоноша, ул. Степная,...
Лагерь Черкассы Максимум
От 
2650.00 грн
за 4 дня
MU Camp
Северинівка, Київська обл.
Лагерь MU Camp
От 
10800.00 грн
за 7 дней
Yellow Submarine Camp
Львовская обл., с.Орявчик
Желтый Автобус "Эдельвейс"
От 
12900.00 грн
за 13 дней
КМДШ PowerLand
Київ, вул. Голосіївська, 13г.
Денний табір PowerLand Київ
От 
4500.00 грн
за 5 дней
Эдельвейс
Львовская обл., с.Орявчик
Лагерь Эдельвейс
От 
7400.00 грн
за 7 дней