Выбрать лагерь Выбрать лагерь

Детские лагеря Киевская область

ВЕСЕННИЙ ЛАГЕРЬ
FRESH CAMP (Фреш Кемп)
Пуща-Водица, Киевская обл.
От 
8400.00 грн
за 7 дней

Принципиально новый подход к ребёнку как к свободной личности - это далеко не последнее преимущество FRESH CAMP. В сочетании с тщательно продуманными развлечениями, мастер-классами и развивающими программами, лагерь обеспечит полезное времяпровождение детей от 6 до 16 лет.

В течении 7 дней смены мы будем погружены в таинственный и загадочный мир: каждый из наших отдыхающих станет героем игры - МАФИЯ. Он получит свою роль: мирного жителя, шерифа, дона или его помощников, о которой будет знать только он и ведущий. 


MU Camp
Северинівка, Київська обл.
От 
10800.00 грн
за 7 дней

Перший проектний кіно табір під Києвом для дітей від 7 до 17 років.

Створювати задум фільму, писати сценарій, репетирувати, грати і імпровізувати, знімати і монтувати. Бути автором фільму і активним учасником зйомок. Дізнаватися секрети режисерської та операторської роботи. Працювати в команді, розкривати свої здібності і таланти, дружити, радіти, діяти.

У літньому проектному кіно таборі «MU CAMP» 2020 це реально!

Путівка в табір MU camp — це інвестиція в майбутнє дитини. MU camp готує  дітей до життя у сучасному світі, де необхідні софт скіли такі як – вміння навчатися, ставити запитання, досягати результату, працювати у команді, виступати перед публікою, працювати з часом, планувати, спілкуватися, як користуватися грошима. Табір спеціалізується на створенні фільмів. Запрошує експертів зі світу кіно та проводить майстер-класи по кіномейкінгу та студії для профільного навчання – зніманню, монтажу, акторській майстерності, сценарному мистецтву, лідерству.