Оповещение Бронируйте путевку бесплатно!
КМДШ PowerLand табір
Детский лагерь КМДШ PowerLand, Весна
Київ, вул. Голосіївська, 13г.
 
От 
4500.00 грн
за 5 дней

Табір PowerLand — це можливість отримати необхідні навички для творення успішного майбутнього, а також нереально провести час на весняних канікулах!

Бронь в один клик

Размещение

 Київ, вул. Голосіївська, 13г.

Питание

3-разове харчування

Смена Даты проведения смены Сколько дней
1 Весняні канікули
4500.00 грн.
23-03-2020 - 27-03-2020 5
Весняні канікули

Смена "Весняні канікули"

День 1. Future Man або за лаштунками майбутнього. Кемпери познайомляться з картиною майбутнього, яке вже будується на наших очах: "смарт-суспільство", "смарт-міста", "креативна економіка", та дізнаються, які вміння треба отримати, щоб бути володарем свого часу. Цього дня діти відвідають тренінги "Емоційний інтелект", "Тайм-менеджмент" та прокачають свої лідерські та комунікаційні якості на Творчому проєкті.

День 2. Сreate community. Дізнаємося більше про "smart-city" та вже діючі смарт-міста, а також познайомимося з найцікавішими архітектурними футурологічними проєктами, які в майбутньому стануть реальністю! На Творчому проекті почнемо роботу над створенням власних смарт-сіті, а на занятті "Стрітеллінг" нафантазуємо свої оселі. Також, на нас чекає майстер-клас з 3D моделювання на 3D принтері, на якому кемпери зануряться у створення моделей архітертури майбутнього. А на згадку про табір кожен отримає розумный брелок-підставку для смартфону.

День 3. Urban farming. Сталий розвиток та еко life - найпопулярніші тренди майбутнього. Тому ми дізнаємося ТОП еко ідей, які вже втілюються: повітряні грядки, вертикальні ферми, city farmers, відновнувальні джерела енергії, проєкти очищення землі та океану, переробка сміття в джерела енергії та нові надзвичайно потрібні еко-професії майбутнього. Ми відвідаємо майстер-клас з гідропоніки, миловаріння та створимо власний еко-шопер на заміну поліетиленовим пакетам.

День 4. Нi-Tech. Цього дня на нас чекає захопливе знайомство з новітніми технологіями. Ми поринемо в новинки робо-розробок, дізнаємося що таке штучний інтелект, 3D-mapping, та smart-home. Родзинкою дня стануть запеклі робозмагання, а також Oculus rift - занурення у віртуальну реальність.

День 5. Empires of the future. Фінальний день табору, на якому ми зможемо проявити всі свої вміння та навички майбутнього в симулятивній бізнес-грі та проєкті "Місто тисячі ідей". Також ми познайомимося з поняттями "криптовалюта", "креативна економіка" та "креативний менеджмент". І, авжеж, на нас чекає улюблений влогінг, запальні танці, квести, майстер-класи та англійський клуб!

Место проведения

 Київ, вул. Голосіївська, 13г.

Запрошуємо дітей 5-15 років до весняного табору PowerLand — простору майбутнього в КМДШ Camps!

КМДШ Сamps – це:
– триразове харчування 
– сучасний та стильний простір, розроблений спеціально для дітей 
– постійний догляд тьютора
– закрита територія, що охороняється
– фотозвіти у фейсбук

 

Основная информация

Переваги участі у таборі "PowerLand":

  • Розвиток комунікативних вмінь - англійська мова, заняття з командотворення;
  • Розвиток креативності - розкриття сильних сторін та творчого потенціалу дитини;
  • Незабутній досвід - втілюємо власні творчі та бізнес-проєкти. А також беремо участь у командних завданнях, квестах та іграх на взаємодію.

Похожие лагеря

Discovery Camp
Закарпатська область, Хустський район, с....
Discovery Camp
От 
1050.00 грн
за 4 дня
Maximum Camp (Максимум Кемп)
Черкасская обл., г. Золотоноша, ул. Степная,...
Лагерь Черкассы Максимум
От 
2650.00 грн
за 4 дня
MU Camp
Северинівка, Київська обл.
Лагерь MU Camp
От 
10800.00 грн
за 7 дней
Yellow Submarine Camp
Львовская обл., с.Орявчик
Желтый Автобус "Эдельвейс"
От 
12900.00 грн
за 13 дней
Бригантина
Херсонська область, м.Скадовськ
Бригантина
От 
9000.00 грн
за 14 дней
Эдельвейс
Львовская обл., с.Орявчик
Лагерь Эдельвейс
От 
7400.00 грн
за 7 дней